Náš tým

„Náčelník“ Tomáš Pospíšil – předseda spolku

hlavní vedoucíNáš náčelník jezdí na letní dětské tábory už od svých 6 let, nejdříve jako dítě, později jako praktikant, vedoucí a hlavní vedoucí. Je to člověk, který si nezapomněl umět hrát.
Chce, aby všechny děti na táborech zažily spoustu legrace, her a dobrodružství, poznaly nové kamarády, prožily své první táborové lásky a naučily se spoustu zajímavých věcí.

Marcela Pospíšilová, pokladník spolku, vedoucí

MacikMáca je anesteziologická sestra . Ve spolku má na starosti pokladnu a pomáhá s přípravou programu tábora.
Ráda lyžuje, občas na lyžích i šlape do kopce, hory ji nabíjí energií. Je milovnicí dětí a jiných zvířátek. 😉

Lenka Weigelová, místopředsekdyně spolku, oddílová vedoucí

vedoucíLenka je učitelka mateřské školy. Má ráda procházky s psychopsem Ozzym, výlety, blázniviny a hlavně dobrou náladu.Tábora se aktuálně zúčastní pouze v roli návštěvníka – všechny táborníky pozdravit a ukázat svému potomkovi, co ho za pár let čeká

Blanka Bělková, hlavní zdravotnice

BlankaBlanka je povoláním zdravotní sestra, pracující na jednotce intenzivní péče.
Ráda sportuje a provozuje turistiku, při které loví kešky, a kromě toho všeho se výborně stará o zdraví našich táborníků 🙂

Mirka Hanzlíková, zdravotnice

Mirka pracuje na Koronární jednotce jedné velké pražské nemocnice jako sestra. Sama má dvě děti, právě kvůli nim začala jezdit na tábory. Na táboře poznala partu bezvadných lidí a spolu s malými táborníky si užila spoustu legrace a dobrodružství. Může s kolegyní slíbit, že o vaše děti se postarají jako o vlastní.

Veronika Šalanská, vedoucí tábora

Verča je zdravotní sestra, tábornice tělem i duší, kamarádka, sportovkyně a holka do nepohody. Na svůj první tábor jela ještě ve školce a od té doby pak každým rokem. Táborníci jsou pro ni jako druhá rodina, kterou by nikdy nenechala ve štychu. Má osobitý smysl pro humor a když si něco vezme do hlavy, tak se jen tak nevzdá. Ač se to nezdá pořád je tou malou holčičkou, co dělala rošťárny a žila vším co se okolo ní dělo, proto si s dětmi tak dobře rozumí

Veronika Mendíková, vedoucí tábora

Verča je studentkou vysoké školy a zatím ještě neví, kam se nechá cestami profesního života zavést. Tábor je pro ní ale životní jistota, kterou má nesmírně ráda. Baví ji učit se novému, sportovat, tančit, pobývat v přírodě, vyrábět, vymýšlet různé hry či hrát na kytaru. Každý rok se těší na nová dobrodružství, která se dětmi prožije.

Linda Kulišová, oddílová vedoucí

Linda je studentkou třetího ročníku VŠE v Praze. Na tábory jezdí od šesti let a pojede s námi už po několikáté jako vedoucí. Hraje a trénuje beach volejbal, ráda má i spoustu dalších sportů. Vzkaz od Lindy: Doufám, že vás v létě uvidím co nejvíc a užijeme si skvělých 14 dní!!! Přivezte nám tu nejlepší náladu, co máte v zásobě a vidíme se v Jiřetíně!

Natka Trocino, oddílová vedoucí

Natka se ráda vzdělává psychologii, kterou také studuje na vysoké škole. Má moc ráda procházky v přírodě a je pro každou srandu. Je spíše umělecky založená – devět let se věnovala divadlu a miluje dobrou hudbu, a proto si na táboře užívá zpívání u táboráku a tančení na diskotéce. Na tábory s láskou jezdí již od 8 let a každý rok se na děti moc těší!.

Petra Staňková, oddílová vedoucí

Péťa pracuje jako asistentka v mateřské škole v Novém Bydžově.
Miluje přírodu, nebrání se i sportu 🙂 Moc ji baví práce s dětmi a je pro každou legraci.

Jakub Adam, oddílový vedoucí

Jakub je náš oddílový vedoucí. Na tábory jezdí už od mala. Dříve působil jako trenér fotbalistů, a proto má s dětmi plno zkušeností. Rád sportuje. S oblibou se věnuje fotbalu, stolnímu tenisu, nebo také volejbalu. Mezi jeho koníčky patří i cestování. V současné době je studentem vysoké školy.

Ondra Kuliš, oddílový vedoucí

Ondra jezdí na tábory už od mala. Teď pojede poprvé jako praktikant. Osm let se věnuje beach volejbalu. Má rád míčové sporty a jakékoli jiné aktivity. Studuje na gymnáziu. A těší se, až bude moct být vaším praktikantem.

Ema Blažková, praktikantka

Ema je naší novickou v týmu vedoucích. Do letošního roku s námi pravidelně jezdila jako dítě, takže jí velmi dobře známe a víme, že je moc šikovná a má k dětem hodně blízko. Nově také hraje na ukulele, čímž určitě obohatí naší táborovou kapelu.

Áďa Matoušková, praktikantka

Áďa studuje na gymnáziu. Ráda se zapojí do každé srandy. Ráda tráví čas v přírodě nebo hraním míčových her. Tráví spoustu času s dětmi a hodně si to užívá. Je empatická a můžete za ní přijít s jakýmkoliv problémem. Už se na Vás všechny moc těší.

Áďa Pospíšilová, praktikanta

Áďa je holka do pohody i nepohody. Jezdí s Valentýnkou na tábory už od jejího začátku. K táborům ji odmalička vedl její táta, který má s táborovým životem velké zkušenosti a vštípil i jí. Studuje na hotelové škole, vaření je jejím koníčkem, takže se nemusíte bát, kdyby bylo nejhůř, děti s ní určitě hlady neumřou. Áďa je pro každou legraci a když je potřeba je na ní 100% spoleh.

Martin „Mendes,Menďas“ Mendík, praktikant

Martin je vášnivý hráč počítačových her, ale srdcem je fotbalista. Studuje střední průmyslovou školu, jeho obor se zabývá elektrotechnikou. Na tábory už jezdí řadu let, role praktikanta pro něj bude přínosná zkušenost do života. Občas mluví, dříve než myslí, proto je s ním velká zábava.

Matyáš Holuša, praktikant

Matyáš je táborník jak Brno. Na tábory jezdí od 9 let a letos jede na tábor o pozici výš, a to jako praktikant. Má rád horolezení a je vysloužilým šermířem. Studuje je v prvá-ku na střední škole Podskalská, kde studuje přírodovědné lyceum. Možná proto je i vášnivý chemik a biolog. Na tábor i na děti se velmi těší! 🙂

Radovan Holčík, praktikant

Ráďa, ačkoli se odjakživa zabývá technikou, miluje přírodu a hory. Taky už 8 let hraje divadlo. Studuje na víceletém gymnáziu a na tábor jezdí už několik let. Rád pracuje s dětmi, takže se na vás všechny těší

Štěpán Adam, praktikant

Na tábory jezdí už od malička a baví ho všechny táborové aktivity. Rád hraje společenské hry. Je studentem gymnázia a jednou by se chtěl stát učitelem.

Matěj Hanzlík, praktikant

Matěj studuje na střední průmyslové škole, obor IT. Na tábory jezdí pravidelně od roku 2015. Taky už od 5 let hraje fotbal, ale nebrání se žádné jiné sportovní aktivitě. Rád hraje deskové a společenské hry. A na další tábor se moc těší.