Náš tým

„Náčelník“ Tomáš Pospíšil – předseda spolku

hlavní vedoucíNáš náčelník jezdí na letní dětské tábory už od svých 6 let, nejdříve jako dítě, později jako praktikant, vedoucí a hlavní vedoucí. Je to člověk, který si nezapomněl umět hrát.
Chce, aby všechny děti na táborech zažily spoustu legrace, her a dobrodružství, poznaly nové kamarády, prožily své první táborové lásky a naučily se spoustu zajímavých věcí.

Marcela Pospíšilová, pokladník spolku, vedoucí

MacikMáca je anesteziologická sestra . Ve spolku má na starosti pokladnu a pomáhá s přípravou programu tábora.
Ráda lyžuje, občas na lyžích i šlape do kopce, hory ji nabíjí energií. Je milovnicí dětí a jiných zvířátek. 😉

Lenka Matoušková, místopředsekdyně spolku, oddílová vedoucí

vedoucíLenka je učitelka v mateřské školce, vystudovala bakalářské studium na Univerzitě Hradec Králové.
Ráda tancuje, zpívá, maluje, hraje na klavír. Miluje procházky přírodou a slunečné dny s příjemnými a pohodovými lidmi 🙂

Veronika Šalanská, zástupkyně hlavního vedoucí tábora

Verča na svůj první tábor jela ještě ve školce a od té doby pak každým rokem. Táborníci jsou pro ni jako druhá rodina, kterou by nikdy nenechala ve štychu. Má osobitý smysl pro humor a když si něco vezme do hlavy ,tak se jen tak nevzdá. Ač se to nezdá pořád je tou malou holčičkou co dělala rošťárny a žila vším co se okolo ní dělo, proto si s dětmi tak dobře rozumí.

Mirka Hanzlíková, hlavní zdravotnice

Mirka pracuje na Koronární jednotce jedné velké pražské nemocnice jako sestra. Sama má dvě děti, právě kvůli nim začala jezdit na tábory. Na táboře poznala partu bezvadných lidí a spolu s malými táborníky si užila spoustu legrace a dobrodružství. Může s kolegyní slíbit, že o vaše děti se postarají jako o vlastní. 🥰

Blanka Bělková, zdravotnice

BlankaBlanka je povoláním zdravotní sestra, pracující na jednotce intenzivní péče.
Ráda sportuje a provozuje turistiku, při které loví kešky, a kromě toho všeho se výborně stará o zdraví našich táborníků 🙂

Veronika Mendíková, vedoucí tábora

Pro Verču je typické, že se ráda učí. Přesto nepohrdne sportem, ani kdejakou další výzvou. Miluje akci, užívá si, když se kolem ní pořád něco děje, a ještě víc, když je kolem spousta zábavy. Snaží se být spolehlivá a pracovitá. Z táborových aktivit má nejraději táborák.

Tomáš Hyánek, oddílový vedoucí

HyosTom už je několikátým rokem jedním z našich životem nejzkušenějších vedoucích. Také si stejně jako náčelník myslí, že děti se na táboře mají naučit se táborovým dovednostem a také se naučit něco víc o naší přírodě, aby v ní i bez mobilního signálu a přítele Googla přežily. 😉

Kuba Žemlička, oddílový vedoucí

Kuba se vlastně vrátil k táborům omylem. Omylem si transformoval vědomí a zjistil, že teprve, když se vrátí do oddílových let bude dobře někoho, něco naučit. Tak prostě vzal svoje děti Kryštofa a Amálku a odjel na tábor. Kuba je pan řídící a pohybuje se v oboru logistiky, tisku a nově i instalace bankovní techniky a ochrany budov. Nyní již jen děkuje za nezapomenutelný zážitek, který mohl díky členům spolku Valentýnka zažít a těší se na další roky.

Adam a David Píchovi, oddíloví vedoucí

 Adam a David, naše dvojčata, která nás škádlí tím, že si navzájem mění oblečení v průběhu tábora, oba slyší jak na jméno Adam tak i David, takže my ostatní pak máme problémy je rozeznat, narozdíl od našich malých táborníků 🙂 Na tábory jezdí od 8 let, jako praktikanti a vedoucí s námi jedou již 7. rokem. Adam se aktivně věnuje všem sportům a studuje vysokou školu ekonomického směru. David je ten kreativnější. Maluje a kreslí. Tvoří jak na papír tak i digitálně. Studuje vysokou školu se zaměřením na grafiku.

Petr Pařízek, oddílový vedoucí

RizekPetr jezdí na tábory vlastně skoro celý svůj život. Poslední 3 roky s námi jel jako praktikant a vedoucí, rád sportuje, nejraději plave. Kromě sportu rád čte knížky a kouká na filmy. Říká o sobě, že je zodpovědný, spolehlivý a ochotný, což můžeme potvrdit.

Bára Lišková, oddílová vedoucí

Barča je učitelkou v mateřské škole. Od malička se ráda účastnila dětských táborů jako dítě a poté i jako praktikantka a vedoucí. Miluje přírodu a hudbu. Ráda jezdí na výlety, zpívá, hraje na kytaru, sportuje a čte.
Motto: “S úsměvem jde všechno lépe“

Linda Kulišová, oddílová vedoucí

Linda je studentkou prvního ročníku VŠE v Praze. Na tábory jezdí od šesti let a pojede s námi už počtvrté jako praktikantka nebo vedoucí. S velkou částí naší party se zná už od školky, s jinými ze střední školy nebo přímo z tábora. Od třetí třídy hraje beach volejbal, ale ráda má i další sporty. Letos se na táboře jí uvidíte i s jejím sourozencem Tukym, který si tak vyzkouší svou premiéru v roli praktikanta. Vzkaz od Lindy: Doufám, že vás v létě uvidím co nejvíc a užijeme si skvělých 14 dní!!! Mějte se krásně, přivezte nám tu nejlepší náladu a úsměvy, co máte v zásobě a vidíme se v Jiřetíně!

Natka Trocino, oddílová vedoucí

NatkaNatka studuje prvním rokem vysokou školu. Je umělecky založeným člověkem – od 9 let je členkou v amatérském divadelním spolku Oni Čem a pak také hraje na klavír. Na tábory jezdí už 8 let a stejně jako ona, i my jsme rádi, že jezdí i nadále jako vedoucí.

Kuba Pospíšil, vedoucí

Jakub, na kterého hlavní vedoucí volají Bubido, hraje fotbal, dříve na vrcholové úrovni, teď už jen “prales”. Jakub studoval na gymnáziu a tento rok se snaží zakončit první dvoj semestr na vysoké škole. Kuba se taky snaží hrát na kytaru a psát si svoje písničky. Má mladší sestru, takže s dětmi to umí a ví co na ně platí.

Ondra Kuliš, praktikant

Ondra jezdí na tábory už od mala. Teď pojede poprvé jako praktikant. Osm let se věnuje beach volejbalu. Má rád míčové sporty a jakékoli jiné aktivity. Studuje na gymnáziu. A těší se, až bude moct být vaším praktikantem.

Martin „Mendes,Menďas“ Mendík, praktikant

Martin je vášnivý hráč počítačových her, ale srdcem je fotbalista. Studuje střední průmyslovou školu, jeho obor se zabývá elektrotechnikou. Na tábory už jezdí řadu let, role praktikanta pro něj bude přínosná zkušenost do života. Občas mluví, dříve než myslí, proto je s ním velká zábava.

Sebastian Toplák, praktikant

Sebastian je studentem 1. Ročníku Právnické fakulty na UK. Odmalička se aktivně věnuje sportu, nejdříve fotbalu, později beach volejbalu. Jako malý jezdil na indiánské tábory a je rád, že se může účastnit táborů jako praktikant. Velmi ho baví společenské hry a dlouhodobě hraje na kytaru.